KONST / Litografier / Färglitografi 11005302
nr 1100 5302
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 21/258, signerad, motivet: 33x58
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 april 2017
kl 18:12:16
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr